Psycholog online rozwiązaniem dla osób mieszkających za granicą.

 

Psycholog online to nowoczesna metoda.

Mieszkasz za granicą? Chciałbyś podjąć się terapii w rodzimym języku? Strona Psychoterapeuta.Online umożliwia Ci podjęcie terapii w ojczystym języku, bez wychodzenia z domu. Psycholog online to nowoczesna metoda, wykorzystująca tradycyjne techniki oraz postępowy rozwój technologiczny. Dzięki poradom psycholog online, zrozumiesz mechanizmy,które wpędzają Cię w błędne koło negatywnego myślenia.

 

Skorzystanie z usług psychologa online kosztuje praktycznie tyle samo, co tradycyjna wizyta, ale zaoszczędza czas i środki, które musielibyśmy przeznaczyć na dojazd do gabinetu.

 

Poniżej znajduje się cennik usług, wraz z kwotami w euro.

 

Usługa psychologa online Cena
Konsultacja psychologiczna 50euro
Sesja psychoterapii 50euro
Konsultacja psychologiczna/ sesja psychoterapii w soboty 65euro

 

Wybierając odpowiedniego specjalistę, należy kierować się wyborem osoby, która ma co najmniej kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii. Doświadczenie jest w tej profesji kluczowe, dlatego nie zwlekaj i już dziś umów się na wizytę z doświadczonym psychologiem, na porady drogą online a z pewnością nie pożałujesz. Korzystając z pierwszej, bezpłatnej konsultacji, niczym nie ryzykujesz i nie masz nic do stracenia, dlatego już dziś umów się.